Гематологічні матеріали (Кров людини)

Закупівлі без застосування відкритих торгів з підстави визначеної підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».

Очікувана вартість

279 018,98 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02004120
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м.Херсон, вул.Комарова,буд.2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Агаркова Людмила Михайлівна (Agarkova Lyudmyla Mykhailivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380958732260
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Еритроцити

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

11 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
2

Еритроцити збіднені лейкоцитами

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

3 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
3

Еритроцити у додатковому розчині

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

105 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
4

Еритроцити збіднені лейкоцитами у додатковому розчині (Завись еритроцитів)

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

50 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
5

Еритроцити відмиті

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

1 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
6

Плазма свіжозаморожена

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

53 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
7

Плазма свіжозаморожена апаратним плазмоферезом

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

12 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
8

Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

11,5 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова ,2
9

Тромбоцити аферез

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

4 доза

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2
10

Тромбоцити, відновлені з дози крові

Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали

Кількість:

2 доза

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Комарова,2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2024 13:24
Електронний підпис 5 січ. 2024 13:24
Документи закупівлі 5 січ. 2024 13:25

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Оплата товару здійснюється Замовником на підставі видаткової накладної протягом 20 (двадцяти) календарних днів з дати фактичного отримання товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
279 018,98 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лагутіна Г.
Телефон: (0552) 42-03-70 ЄДРПОУ:
34286236

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 січ. 2024 13:32
Електронний підпис 5 січ. 2024 13:32

Пропозиція

279 018,98 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ АФАНАСІЯ І ОЛЬГИ ТРОПІНИХ" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ