газове паливо

Очікувана вартість

124 154,18 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20553132
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78622, Івано-Франківська область, Уторопи, село Уторопи
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Григорук Ольга
Володіння мовою:
Телефон:
380638471377
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

газове паливо

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

7,5 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 січ. 2024 – 15 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2024 08:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
124 154,18 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Нагіна Ольга Євгенівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443647654 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 січ. 2024 08:54

Пропозиція

124 154,18 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УТОРОПСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 січ. 2024 08:45
Опис:
у зв'язку з відміною відкритих торгів 21.11.2023.р. на закупівлю газового палива через відсутність учасників процедури відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Зако ... Розгорнути
у зв'язку з відміною відкритих торгів 21.11.2023.р. на закупівлю газового палива через відсутність учасників процедури відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, було укладено договір постачання 124154,18 грн.(сто двадцять чотири тисячі сто п’ятдесят чотири грн. 18 коп.) без використання електронної системи Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Світлана Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380482340480 ЄДРПОУ:
40703235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 157,75 грн без ПДВ

Дивитись