Послуги з надання доступу до середовища розробки інформаційної системи «Програмна платформа для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів» для адміністрування, ведення та хостингу електронного реєстру «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу»

Очікувана вартість

282 182,28 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32383020
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03190, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руслан Вишневський
Володіння мовою:
Телефон:
+380636292505
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з надання доступу до середовища розробки інформаційної системи «Програмна платформа для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів» для адміністрування, ведення та хостингу електронного реєстру «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу»

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

6 послуга

Період доставки:

1 січ. 2024 – 30 черв. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 січ. 2024 17:10
Не вказано 4 січ. 2024 17:09
Не вказано 4 січ. 2024 17:09

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
282 182,28 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380444814953 ЄДРПОУ:
32348248
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 січ. 2024 17:11

Пропозиція

282 182,28 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Держреєстри України"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 січ. 2024 23:41
Опис:
Наказ Держпродспоживслужби від 12.09.2020 №690 «Про впровадження інформаційно-комунікаційної системи «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу» (далі - Реєстр) на Державне підприємство «Держреєстр ... Розгорнути
Наказ Держпродспоживслужби від 12.09.2020 №690 «Про впровадження інформаційно-комунікаційної системи «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу» (далі - Реєстр) на Державне підприємство «Держреєстри України» покладається здійснення заходів щодо забезпечення необхідних серверних потужностей та налаштування інфраструктури здійснення розробки, підготовки тестового та продуктивного середовищ розробки Реєстру на державній платформі Реєстрів. Згорнути

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись