Овочі, фрукти та горіхи

Очікувана вартість

703 900,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44125214
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67200, Одеська область, смт Іванівка, вул.Центральна,93А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Штикова Тетяна Дмитрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380485431448
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Овочі, фрукти та горіхи

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

15 888 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 67200, Одеська область, навчальні заклади освіти, Іванівська селищна рада Одеської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2024 10:45
Не вказано 4 січ. 2024 12:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
703 900,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Алієва Ганна Юхимівна
Телефон: 0487965200 ЄДРПОУ:
32751546

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 січ. 2024 10:44

Пропозиція

693 704,52 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 січ. 2024 12:52
Опис:
підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його тех ... Розгорнути
підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації». Згорнути

Вас може зацікавити

Капуста білоголова свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі, Лимони свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Мандарини свіжі код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Капуста білоголова свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі, Лимони свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Мандарини свіжі код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:
Сурсяков Віктор Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380953304301 ЄДРПОУ:
04417174

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

791 005,60 грн без ПДВ

Дивитись
Овочі та фрукти за кодом ДК 021:2015: 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи
Овочі та фрукти за кодом ДК 021:2015: 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:
Аліна Коновальчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380997314070 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04386775

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

595 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Помідори (томати) свіжі; Перець солодкий свіжий; Огірки свіжі; Яблука свіжі; Мандарини свіжі; Корінь селери; Банани свіжі; Виноград свіжий столовий; Капуста пекінська
Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Буряк столовий; Помідори (томати) свіжі; Перець солодкий свіжий; Огірки свіжі; Яблука свіжі; Мандарини свіжі; Корінь селери; Банани свіжі; Виноград свіжий столовий; Капуста пекінська
Ім'я:
Людмила Губарева
E-mail: [email protected] Телефон: +380504473710 ЄДРПОУ:
19404409

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

360 000,00 грн без ПДВ

Дивитись