код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням. (Надання послуг, пов’язаних із супроводом програмного комплексу з бухгалтерського обліку «Crystal Finance Millennium»)

Очікувана вартість

186 120,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38563265
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 69057, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Тамбовська, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталя Сергач
Володіння мовою:
Телефон:
+380612238016
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням. (Надання послуг, пов’язаних із супроводом програмного комплексу з бухгалтерського обліку «Crystal Finance Millennium»)

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

12 послуга

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 69002, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Святого Миколая, 54

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 січ. 2024 11:05
Електронний підпис 4 січ. 2024 11:07

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
186 120,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2229804238

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 4 січ. 2024 11:11

Пропозиція

186 120,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
4 січ. 2024 10:47
Опис:
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, йо ... Розгорнути
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документаці Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Ім'я:
Вікторія Храмченкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380965927198 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26461922

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

299 850,00 грн без ПДВ

Дивитись
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Ім'я:
Вечерук Ірина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442816907 ЄДРПОУ:
24507442

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням: - Невиключна ліцензія на право використання комп’ютерної програми для формування постанов у с-щі Східниця
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням: - Невиключна ліцензія на право використання комп’ютерної програми для формування постанов у с-щі Східниця
Ім'я:
Ступак Леся Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380324848201 ЄДРПОУ:
44582338

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

305 000,00 грн без ПДВ

Дивитись