Природний газ( код згідно ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)

Очікувана вартість

1 245 680,22 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05265826
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 16400, Чернігівська область, Борзна, Чернігівська область, Борзнянський район, м.Борзна, вул.Красносільського,3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Заплесвічко Тетяна Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380465321163
E-mail:
Факс:
+380465321163

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

75 250 метри кубічні

Період доставки:

1 січ. 2024 – 15 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 16400, Чернігівська область, Борзна, Красносільського,3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 січ. 2024 14:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 245 680,22 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кошарний Дмитро
Телефон: 0633329532 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 січ. 2024 13:06
Не вказано 2 січ. 2024 13:06

Пропозиція

1 245 680,22 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 січ. 2024 12:49
Опис:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість ... Розгорнути
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Чупрова
E-mail: [email protected] Телефон: +380993566686 ЄДРПОУ:
01998868
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

774 998,04 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Сергій Іванов
E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03527891
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

667 893,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Горбенко Віктор
E-mail: [email protected] Телефон: 380677619078 ЄДРПОУ:
02070743
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 037 366,50 грн без ПДВ

Дивитись