Принтер Canon i-SENSYS LBP 6030 + Кабель USB 2.0 АМ/ВМ+ Картридж; БФП Canon i-SENSYS MF3010+ Кабель USB 2.0 АМ/ВМ +
Картридж (Код за ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання)
Закупівля здійснюється із застосуванням виключення відповідно до
підпункту 4 пункту 13 Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Принтер Canon i-SENSYS LBP 6030 + Кабель USB 2.0 АМ/ВМ+ Картридж
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 10 штуки |
Період доставки:
26 груд. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
| 2 |
БФП Canon i-SENSYS MF3010+ Кабель USB 2.0 АМ/ВМ + Картридж
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 5 штуки |
Період доставки:
26 груд. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 груд. 2023 16:19 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 груд. 2023 16:21 | |
| Підписаний договір | 27 груд. 2023 16:21 |
Пропозиція
131 750,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська радаВас може зацікавити
141 000,00 грн без ПДВ
Дивитись110 913,37 грн без ПДВ
Дивитись126 000,00 грн без ПДВ
Дивитись