Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 “Газове паливо” (природний газ).

Очікувана вартість

296 082,88 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40391916
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47801, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ставкова Тетяна Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380354321052
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 “Газове паливо” (природний газ).

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

17,886 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 січ. 2024 – 15 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 47801, Тернопільська область, смт. Підволочиськ, вул. Лисенка, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2023 14:05
Кваліфікаційні критерії 27 груд. 2023 13:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
296 082,88 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кошарний Дмитро Анатолійович
Телефон: 0443647654 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 груд. 2023 14:01

Пропозиція

296 082,88 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 груд. 2023 13:53
Опис:
10 грудня 2023 року було відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі. Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених За ... Розгорнути
10 грудня 2023 року було відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі. Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, укладаємо договір постачання природного газу (період поставки – 01.01.2024р. – 15.04.2024р.) на загальну суму – 296 082,88 грн. (двісті дев’яносто шість тисяч вісімдесят дві гривні 88 коп.). Процедура закупівлі - закупівля без використання електронної системи. Згорнути

Вас може зацікавити

Природний газ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 09120000-6 – Газове паливо
Природний газ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 09120000-6 – Газове паливо
Ім'я:
Матвеєва Марія Миронівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312647176 ЄДРПОУ:
02909967
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

306 946,80 грн без ПДВ

Дивитись
Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів
Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів
Ім'я:
Відділ з публічних закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
03342184
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

359 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шестакович Ольга Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380502378409 ЄДРПОУ:
03494333

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

198 947,00 грн без ПДВ

Дивитись