Роботи щодо об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі офсетного цеху під офісні, адміністративні приміщення, приміщення виставкої зали, майстерні та закладу громадського харчування (бізнес-центр), площа Польський ринок, 2"

Очікувана вартість

1 675 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04060542
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32300, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, майдан Відродження, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Єфіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380384936000
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роботи щодо об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі офсетного цеху під офісні, адміністративні приміщення, приміщення виставкої зали, майстерні та закладу громадського харчування (бізнес-центр), площа Польський ринок, 2"

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 32300, Хмельницька область, Кам`янець-Подільський, Майдан Відродження, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 груд. 2023 18:47
Електронний підпис 26 груд. 2023 18:51
Не вказано 26 груд. 2023 18:47
Не вказано 26 груд. 2023 18:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 675 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380935352111 ЄДРПОУ:
3573305198

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:52
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:54
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:51
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:52
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:52
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:54
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:52
Підписаний договір 26 груд. 2023 18:51
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:54
Додаток до договору 26 груд. 2023 18:51

Пропозиція

1 675 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
26 груд. 2023 17:47
Опис:
Закупівля здійснюється згідно абз. 2 пп.5 п. 13Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. ... Розгорнути
Закупівля здійснюється згідно абз. 2 пп.5 п. 13Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного конкурсу Згорнути

Вас може зацікавити

Розроблення проєкту "Реконструкція та утримання парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва "Парк санаторію Розділ"" ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
Розроблення проєкту "Реконструкція та утримання парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва "Парк санаторію Розділ"" ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
Ім'я:
Прудивус Галина Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975463194 ЄДРПОУ:
44306232

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 483 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення силового трансформатора №1»)
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення с...
Ім'я:
Дятченко Ганна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
00130926
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 171 617,34 грн без ПДВ

Дивитись
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: "Реконструкція будівлі штабу (літера А) з розширенням у військовому містечку № 2 с. Вістова, Калуського району, Івано-Франківської області"
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: "Реконструкція будівлі штабу (літера А) з розширенням у військовому містечку № 2 с. Вістова, Калуського району, Івано-Франківської області"
Ім'я:
Шестопал Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: 380676541671 ЄДРПОУ:
26630218

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 842 850,29 грн без ПДВ

Дивитись