Код ДК 021:2015-03410000-7 - Деревина (Круглий лісоматеріал (сосна з доставкою))

Очікувана вартість

330 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04058019
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 41800, Сумська область, Білопілля, вул. Старопутивльська, будинок 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Цимбал Яна Леонідівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380663424541
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

круглий лісоматеріал (сосна з доставкою)

Код ДК 021:2015: 03418000-3 Кругляк

Кількість:

100 метри кубічні

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Сумська область

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 груд. 2023 14:09

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
330 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Світлана Підгайна
Телефон: 044526974 ЄДРПОУ:
45144631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 14:05
Не вказано 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 14:05
Не вказано 26 груд. 2023 14:06
Підписаний договір 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 13:58
Не вказано 26 груд. 2023 13:58

Пропозиція

330 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Білопільська міська рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 груд. 2023 14:16
Опис:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей - існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих ... Розгорнути
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей - існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 03410000-7 «Деревина» (Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід)
ДК 021:2015 – 03410000-7 «Деревина» (Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід)
Ім'я:
Зінченко Анатолій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:
04411183

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

405 833,33 грн без ПДВ

Дивитись