09310000-5-Електрична енергія

Очікувана вартість

879 747,03 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20417050
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 12110, Житомирська область, Коростенський р-н., смт. Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Васянович
Володіння мовою:
Телефон:
+380660816171
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

електрична енергія (універсальна послуга)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

111 009,8726 Кіловат-година

Період доставки:

1 жовт. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 груд. 2023 14:41
Документи закупівлі 25 груд. 2023 14:41
Не вказано 25 груд. 2023 14:41
Електронний підпис 25 груд. 2023 14:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
879 747,03 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42095943
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 груд. 2023 14:44

Пропозиція

879 747,03 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" ІРШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 груд. 2023 14:45
Опис:
Враховуючи наявну потребу замовника, що підтверджена Рішенням 34 сесії 8 скликання Іршанської селищної ради від 21 грудня 2023 року № 537 існує необхідність у здійсненні закупівлі Електрична енергія, ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія. Відповідно до аб ... Розгорнути
Враховуючи наявну потребу замовника, що підтверджена Рішенням 34 сесії 8 скликання Іршанської селищної ради від 21 грудня 2023 року № 537 існує необхідність у здійсненні закупівлі Електрична енергія, ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія. Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Статтею 63 Закону України «Про ринок електричної енергії» встановлено, що Універсальні послуги надаються постачальником таких послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам. Постачальник універсальних послуг не може відмовити побутовому та/або малому непобутовому споживачу, який знаходиться на території здійснення його діяльності, в укладенні договору постачання електричної енергії. Постачальник універсальних послуг не може відмовити побутовому та/або малому непобутовому споживачу, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел енергії і знаходиться на території здійснення його діяльності, в укладенні договору купівлі-продажу електричної енергії за механізмом самовиробництва, за умови що між споживачем та таким постачальником уже укладений договір про постачання електричної енергії. Відповідно пункту 69 частини І статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» постачальник універсальної послуги - це визначений відповідно до цього Закону електропостачальник. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Голубєва Катерина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380684377798 ЄДРПОУ:
39248242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лавриненко Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:
+380445255363
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02572508

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

714 610,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)
Ім'я:
Буравицька Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380686515032 ЄДРПОУ:
26303235

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

470 532,96 грн без ПДВ

Дивитись