Природний газ 2024 рік

Очікувана вартість

198 646,68 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43611818
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гриценко Світлана
Володіння мовою:
Телефон:
380442073797
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

12 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 січ. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 груд. 2023 12:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
198 646,68 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 груд. 2023 12:09
Проєкт договору 25 груд. 2023 12:09
Проєкт договору 25 груд. 2023 12:09

Пропозиція

198 646,68 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 груд. 2023 16:47
Опис:
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період з 1 січня 2024 року по 15 квітня 2024 року. Для забезпечення потреб територіальних сервісних центрів МВС Київської області природним газом на 1 квартал 20 ... Розгорнути
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період з 1 січня 2024 року по 15 квітня 2024 року. Для забезпечення потреб територіальних сервісних центрів МВС Київської області природним газом на 1 квартал 2024 року та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №896 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. №812» існує потреба у здійсненні Закупівлі. Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС) була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2023-12-07-016565-a. 15 грудня 2023 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк,установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю,не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Валентина Мергель
E-mail: [email protected] Телефон: 380665455917 ЄДРПОУ:
20557561

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 104,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись