Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п.п. 5 (5) п. 13 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від12.10.2022 № 1178.

Очікувана вартість

336 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34108926
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 66401, Одеська область, Ананьїв, вул. Соборна 30в
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кірєва Олександра Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380486322082
E-mail:
Факс:
+380486321227

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

43 627 Кіловат-година

Період доставки:

1 груд. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 66400, Одеська область, м.Ананьїв, вул.Соборна №30в

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2023 09:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
336 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Маймескул Тетяна Іванівна
Телефон: 380487529900 ЄДРПОУ:
42114410
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 груд. 2023 09:47

Пропозиція

336 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП Ананьїв-водоканал Ананьївської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія Потерлевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02909915
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

553 543,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Ім'я:
Богдан Сурмик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505358081 ЄДРПОУ:
46206447

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 000,00 грн без ПДВ

Дивитись