ДК 021:2015 09110000-3 «Тверде паливо» (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100))

Очікувана вартість

324 456,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33360418
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27037, Кіровоградська область, с.Піщаний Брід, вул.Поповича, будинок 23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Реута Володимир
Володіння мовою:
Телефон:
380968446330
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 09110000-3 «Тверде паливо» (Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100))

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

24 тонни

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 27037, Кіровоградська область, с.Піщаний Брід, вул.Поповича, будинок 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 груд. 2023 12:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
324 456,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
35402983

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 21 груд. 2023 12:46
Додаток до договору 21 груд. 2023 12:46
Підписаний договір 21 груд. 2023 12:45

Пропозиція

324 456,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
21 груд. 2023 12:41
Опис:
придбання замовником – Комунальним закладом «Піщанобрідський академічний ліцей» Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області, товару – вугілля кам’яного марки ДГ (13-100) у кількості 24 тони, вартість якого становить 324 456,00 гривень з ПДВ (перевищує 10 ... Розгорнути
придбання замовником – Комунальним закладом «Піщанобрідський академічний ліцей» Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області, товару – вугілля кам’яного марки ДГ (13-100) у кількості 24 тони, вартість якого становить 324 456,00 гривень з ПДВ (перевищує 100 тис. гривень), шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, оскільки існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олійник Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: 0999095264 ЄДРПОУ:
41744542
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

265 988,80 грн без ПДВ

Дивитись
Брикети паливні типу RUF деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети паливні типу RUF деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Максим Ярина
E-mail: [email protected] Телефон: +380683488995 ЄДРПОУ:
41628160

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

475 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358
Ім'я:
Ольга Верич
E-mail: [email protected] Телефон: +380999244883 ЄДРПОУ:
41193994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

406 000,00 грн без ПДВ

Дивитись