Інтерчервона (нічна) камера для дрона (Код за ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо та відео матеріалу) (32333000-6 – Апаратура для відеозапису та відеовідтворення) (закупівля здійснюється із застосуванням виключення відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)

Очікувана вартість

92 400,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26347342
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 75024, Херсонська область, с. Чорнобаївка Херсонський р-н, вул. Соборна, 44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ольга шайн
Володіння мовою:
Телефон:
+380999729083
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Інтерчервона (нічна) камера для дрона

Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу

Кількість:

33 штуки

Період доставки:

18 груд. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2023 16:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
92 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380931663508 ЄДРПОУ:
3108714619

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 20 груд. 2023 16:38
Не вказано 20 груд. 2023 16:38

Пропозиція

92 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська рада

Вас може зацікавити

Нагрудний відеореєстратор із вбудованою пам’яттю 128 ГБ та GPS‑трекером.
Нагрудний відеореєстратор із вбудованою пам’яттю 128 ГБ та GPS‑трекером.
Ім'я:
Музиченко Дмитро Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:
08563694

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Комплект звукового обладнання (акустичний комплект) код ДК— 021:2015: 32331300-5 Звуковідтворювальна апаратура
Ім'я:
Олександр Савицький
E-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38362729

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

54 417,92 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект звукового обладнання (ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)
Комплект звукового обладнання (ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу)
Ім'я:
Дмитро Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380992162920 ЄДРПОУ:
38362844

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 451,66 грн без ПДВ

Дивитись