Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки

Очікувана вартість

29 623,97 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05480996
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40022, Сумська область, Суми, вул. Привокзальна 31
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бойко Олена Володимирівна (Pavlyuchenko Halyna Oleksandrivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380542700467
E-mail:
Факс:
+380542700400

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Радіометр-дозиметр РКС-01 «СТОРАТУ»

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
2

Радіометр-дозиметр МКС «ТЕРРА»

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
3

Дозиметр с 2-я камерами детектування UNIDOS-E

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
4

Вимірювач середньої щвидкості лічення,зав.№ 594 з блоками детектування БДМГ-41-03 № 58,БДМГ-41-01 №58 УИМ2-2

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
5

Вимірювач середньої швидкості лічення,зав.№258 з блоками детектування БДМГ-41-01 №485,БДМГ-41-01 №650 УИМ2-2

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
6

Радіометр-дозиметр RADEYERD-ER

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31
7

Дозиметр DOSE 1 з однією камерою

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м.Суми, вул.Привокзальна,31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2023 13:06
Електронний підпис 20 груд. 2023 13:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
29 623,97 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Скляров Володимир Васильович
Телефон: 0577003409 ЄДРПОУ:
02568325

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2023 13:15

Пропозиція

29 623,97 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічний центр"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 груд. 2023 12:07
Опис:
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лот ... Розгорнути
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Ім'я:
Дрозд Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444653284 ЄДРПОУ:
40081373

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 446,07 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 –71630000-3 послуги з технічного огляду та випробувань
ДК 021:2015 –71630000-3 послуги з технічного огляду та випробувань
Ім'я:
Світлана Ляшенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612968072 ЄДРПОУ:
05498909
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 056,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (трансформаторів струму ТОЛА-10)).
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки (трансформаторів струму ТОЛА-10)).
Ім'я:
Стіжко Артем
E-mail: [email protected] Телефон: +380569560599 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05387179

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 000,00 грн без ПДВ

Дивитись