закупівля електричної енергії - код (ДК 021:2015) - 09310000-5
з 20 груд. 2023 11:09
до 26 груд. 2023 00:00
з 26 груд. 2023 00:00
до 29 груд. 2023 00:00
з 29 груд. 2023 13:20
до 29 груд. 2023 13:43
з 29 груд. 2023 13:43
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Комунальне некомерційне підприємство "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМА¬ТОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ "ГОРОДИЩЕ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ПРОТОКОЛ 18.01.2024 м. Городище № 1 Щодо прийняття рішення уповноваженою особою Порядок денний: 1. Про відміну відкритих торгів у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. 2. Про оприлюднення інформації в електронній системі закупівель про відміну процедури закупівлі. Під час розгляду першого питання порядку денного: Відповідно до рішення уповноваженої особи від 18.01.2024 №2 оголошено проведення процедури відкритих торгів згідно з Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (надалі - Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 (надалі - Особливості) за предметом закупівлі – електрична енергія (предмет закупівлі), унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-12-20-005757-a надалі - Закупівля). На підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень): При проведення моніторингу закупівлі UA-2023-12-20-005757-a встановлено, що опубліковано тендерну документацію, що не передбачена ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» та відсутня відповідь на питання , що передбачені ч. 7 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі». Дані порушення не можливо усунути з об’єктивних обставин та відсутності механізмів їх усунення. (реквізити нормативно-правового акта, норми якого порушили; фіксація та опис порушення, яке припустилися і яке( неможливо усунути; наслідки, до яких може призвести таке порушення; причини, через які не можете усунути порушення. Наприклад, у зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень). З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів. Як зазначає підпункт 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-12-20-005757-a у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Під час розгляду другого питання порядку денного: На виконання вимог пункту 47 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. ВИРІШИЛА: Відмінити відкриті торги за предметом закупівлі електрична енергія (предмет закупівлі), унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-12-20-005757-a, на підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей. Забезпечити оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про підстави прийняття рішення про відміну відкритих торгів згідно з пунктом 47 Особливостей. Уповноважена особа КНП"ЧОДК САНАТОРІЙ "ГОРОДИЩЕ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" (найменування замовника) ________________ (підпис) В.І. Трохименко (Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 січ. 2024 16:29 | |
| Електронний підпис | 19 січ. 2024 16:29 | |
|
|
||
| Не вказано | 19 січ. 2024 16:26 | |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Оплата рахунка Постачальника за Договором має бути здійснена Споживачем згідно фактично спожитого обсягу електричної енергії за розрахунковий період та згідно показів засобів обліку у строк не більше ніж 10 днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 98 000 Кіловат-година |
Період доставки:
1 січ. 2024 – 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 19500, Черкаська область, Городище, вулиця 1 Травня 28 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 груд. 2023 11:11 | |
| Електронний підпис | 20 груд. 2023 11:13 | |
| Електронний підпис | 20 груд. 2023 11:13 | |
|
|
||
| Не вказано | 29 груд. 2023 13:43 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 28 груд. 2023 14:46 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Електронний підпис | 28 груд. 2023 14:46 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Технічні специфікації | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Технічні специфікації | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 груд. 2023 14:45 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 28 груд. 2023 21:08 |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Електронний підпис | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 | |
| Не вказано | 28 груд. 2023 21:08 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМАТОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ "ГОРОДИЩЕ" ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
945 632,39 грн без ПДВ
Дивитись973 777,00 грн без ПДВ
Дивитись389 332,50 грн без ПДВ
Дивитись