Протокол про виправлення технічних (механічних, формальних) помилок до закупівлі без використання електронної системи за предметом закупівлі Папір офісний (500арк-1уп) А4, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне ДК 021:2015, з ідентифікатором: №
UA-2023-12-19-018332-a
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Уповноваженою особою під час розміщення звіту про результати проведення процедури закупівлі без використання електронної системи з ідентифікатором № UA-2023-12-19-018332-a., щодо Закупівлі було виявлено технічну (механічну, формальну) помилку, допущену при внесенні інформації про закупівлю без використання електронної системи, з учасником — переможцем ФОП КУЦ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ із загальною вартістю 10074,00грн. У зв’язку з технічною (механічною) помилкою уповноважена особа помилково розмістила звіт про результати проведення процедури закупівлі без використання електронної системи за предметом закупівлі Папір офісний (500арк-1уп) А4, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 , за договором №360 від 19.12.2023 року (далі- Звіт)- в особистому кабінеті Хрестівської сільської ради (ЄДРПОУ: 04401167). Враховуючи той факт, що договір №360 про закупівлю товару від 19.12.2023 року на суму 10074,00 грн. без ПДВ фактично заключений з Хрестівською сільською військовою адміністрацією Каховського
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
|
Кількість: 46 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 груд. 2023 20:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 19 груд. 2023 20:25 |
Пропозиція
10 074,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ХРЕСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАОбґрунтування причини проведення закупівель
Вас може зацікавити
12 650,96 грн з ПДВ
Дивитись16 350,00 грн без ПДВ
Дивитись19 083,00 грн без ПДВ
Дивитись