Поточний (аварійний) ремонт вимощення Запорізької гімназії № 68 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Харчова, 35

Очікувана вартість

199 844,67 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26316657
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69014, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Харчова, 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тесленко Світлана Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380617023389
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний (аварійний) ремонт вимощення Запорізької гімназії № 68 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Харчова, 35

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

19 груд. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 69014, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Харчова, 35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 груд. 2023 13:03
Електронний підпис 19 груд. 2023 13:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 844,67 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Юрченко Сергій Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380661194187 ЄДРПОУ:
2551013419

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 груд. 2023 13:22

Пропозиція

199 844,67 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Запорізька гімназія № 68 Запорізької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
19 груд. 2023 12:21
Опис:
Закупівля проводиться без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, відповідно пункту 11 Особливостей. А саме послуг з Поточного (аварійного) ремонту вимощення ... Розгорнути
Закупівля проводиться без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, відповідно пункту 11 Особливостей. А саме послуг з Поточного (аварійного) ремонту вимощення Запорізької гімназії № 68 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Харчова, 35, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Під час здійснення публічних закупівель, без використання електронної системи закупівель замовники повинні відповідно до Закону дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, зокрема максимальної економії, ефективності, запобігання корупційним діям і зловживанням, та за результатами їх здійснення оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Згорнути

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Генерала Григоренка, 47а в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Генерала Григоренка, 47а в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 543,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт колодязя питної води по вул. Володимира Винниченка, 22 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 359,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт колодязя питної води по 1 пров. Київський, 58 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт колодязя питної води по 1 пров. Київський, 58 в м. Вінниці (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

154 959,00 грн без ПДВ

Дивитись