Поточний ремонт покрівлі спортивного залу Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива»

Очікувана вартість

363 358,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38415136
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Підгірна, 43
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Балога
Володіння мовою:
Телефон:
+380500776782
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт покрівлі спортивного залу Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива»

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

12 груд. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Підгірна,43

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 груд. 2023 15:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
363 358,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
41964727

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 груд. 2023 15:44
Не вказано 13 груд. 2023 15:44
Не вказано 13 груд. 2023 15:41

Пропозиція

363 358,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива" Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 груд. 2023 15:43
Опис:
Обґрунтування підстави застосування виключення за пп. 6 п. 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений з ... Розгорнути
Обґрунтування підстави застосування виключення за пп. 6 п. 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації Згорнути

Вас може зацікавити

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Ім'я:
Владислав Сарнацький
E-mail: [email protected] Телефон: +380669445925 ЄДРПОУ:
44214498

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 030,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточного ремонту даху будівлі КУ СОР «Свеський психонерврологічний інтернат за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Студентська, 7
Поточного ремонту даху будівлі КУ СОР «Свеський психонерврологічний інтернат за адресою: Сумська область, місто Шостка, вул. Студентська, 7
Ім'я:
Марченко Людмила Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380662012059 Факс:
+380545663088
ЄДРПОУ:
03189376

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

499 958,47 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Ім'я:
Антоненко Андрій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444541694 ЄДРПОУ:
39607507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

687 956,67 грн без ПДВ

Дивитись