ЛЕД світильники

Очікувана вартість

36 684,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31616100
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80100, Львівська область, місто Червоноград, вул.Шевська, 1а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Турко Василь Іванович (Turko Vasul )
Володіння мовою:
Телефон:
+380324939530
E-mail:
Факс:
+380324932859

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

світильники ЛЕД з лампочкою - 100,0 штук, світильники ЛЕД круглі - 100,0 штук

Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, вул.Коновальця 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 груд. 2023 16:43
Електронний підпис 7 груд. 2023 16:47
Документи закупівлі 7 груд. 2023 16:43

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
36 684,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ЛЕХАН ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ
Телефон: 0503772620 ЄДРПОУ:
42438730

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 груд. 2023 16:46

Пропозиція

36 384,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП КП "Червонограджитлокомунсервіс"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 груд. 2023 16:27
Опис:
У зв’язку з наявністю необхідності у Закупівлі, на підставі пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», враховуючи, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Урбан Лайт" на ... Розгорнути
У зв’язку з наявністю необхідності у Закупівлі, на підставі пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі», враховуючи, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Урбан Лайт" надало найнижчу цінову пропозицію: Проведено закупівлю ЛЕД світильників : код CPV 31520000-7 — Світильники та освітлювальна арматура за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника на суму 36684,00 грн з ПДВ без застосування відкритих торгів та укласти договір про закупівлю на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з Товариство з обмеженою відповідальністю "Урбан Лайт" Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Костянтин Мєркулов
E-mail: [email protected] Телефон: +380958928841 ЄДРПОУ:
38326722

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

19 738,33 грн без ПДВ

Дивитись
«Світильники та освітлювальна арматура» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31520000-7
«Світильники та освітлювальна арматура» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31520000-7
Ім'я:
Андрій Любенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380979775421 ЄДРПОУ:
33945453

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 612,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Максим Орехов
E-mail: [email protected] Телефон: 380444654960 ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 910,00 грн без ПДВ

Дивитись