Аварійно-поточний ремонт зовнішніх мереж водопроводу В1 та побутової каналізації за адресою: проспект Павла Тичини, 18, м. Київ згідно ДК 021:2015 код 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

Очікувана вартість

348 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02928114
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 02098, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ТИЧИНИ, будинок 18
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Ослам
Володіння мовою:
Телефон:
+380958822548
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аварійно-поточний ремонт зовнішніх мереж водопроводу В1 та побутової каналізації за адресою: проспект Павла Тичини, 18, м. Київ згідно ДК 021:2015 код 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 02098, м. Київ, м. Київ, проспект Павла Тичини, буд. 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 груд. 2023 14:52
Електронний підпис 7 груд. 2023 14:58
Не вказано 7 груд. 2023 14:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
348 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
20613414

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 груд. 2023 14:58

Пропозиція

348 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КИЇВСЬКА МІСЬКА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 груд. 2023 14:56
Опис:
Підпунктом 4 пункту 13 Особливостей встановлено, здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням ... Розгорнути
Підпунктом 4 пункту 13 Особливостей встановлено, здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. У Замовника виникла необхідність проведення термінового аварійного ремонту пошкодженої зовнішньої мережі водопроводу В1 та побутової каналізації за адресою проспект Павла Тичини, 18, м. Київ (акт додається). Аварією на водопровідній мережі вважається пошкодження трубопроводу, споруди чи обладнання мережі, що викликає повне припинення подачі води. Наразі легкоатлетичний манеж залишається без водопостачання. В зв’язку з відвідуванням спортивної школи великої кількості людей (спортсменів, тренерів, відвідувачів, працівників, тощо) аварія унеможливлює використання водопровідно-каналізаційних мереж за призначенням і змушує припинити проведення будь яких тренувань та підготовки членів збірних команд України та збірних команд м. Києва з олімпійських видів спорту та змагань у споруді. А також згідно з урахуванням зимового періоду та мінусової температури, у зв’язку із закінченням календарного року, у Замовника відсутня можливість проведення цієї закупівлі у строки, встановлені Особливостями. Згорнути

Вас може зацікавити

Поточний ремонт системи водопостачання та водовідведення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 45330000-9 «Водопровідні та санітарно – технічні роботи»)
Поточний ремонт системи водопостачання та водовідведення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 45330000-9 «Водопровідні та санітарно – технічні роботи»)
Ім'я:
Неля Смоленська
E-mail: [email protected] Телефон: +380463131442 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26467882

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

338 413,14 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Послуга з поточного ремонту вентиляції в діючій заглибленій споруді на території Замовника
Ім'я:
Сергій Литвиненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380509394990 ЄДРПОУ:
26639645

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

221 880,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 45330000-9 Водопровідні та санітарно - технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої мережі водопостачання та водовідведення будівлі гуртожитку за адресою: м. Черкаси, вул. Онопрієнка,8)
ДК 021:2015 45330000-9 Водопровідні та санітарно - технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої мережі водопостачання та водовідведення будівлі гуртожитку за адресою: м. Черкаси, вул. Онопрієнка,8)
Ім'я:
Богдан Ліфиренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380685403612 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08571363
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

544 369,60 грн без ПДВ

Дивитись