код ДК 021:2015- 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (33141110-4 Перев’язувальні матеріали; 33141118-0 Медичні серветки; 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові; 33141111-1 Клейкі перев’язувальні матеріали), (НК 024:2023 35815-Тримач ендотрахеальної трубки; 17988-Антисептична серветка; 35844-Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; 58301 Пов'язка плівкова напівпроникна з синтетичного полімеру адгезивна стерильна).

Очікувана вартість

258 093,70 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 груд. 2023 14:40

до 15 груд. 2023 05:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 15 груд. 2023 05:00

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 груд. 2023 14:40 – 15 груд. 2023 05:00
Період уточнень:
7 груд. 2023 14:40 – 12 груд. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
15 груд. 2023 05:00
Оскарження умов тендера:
7 груд. 2023 14:40 – 12 груд. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 груд. 2023 14:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

під час оприлюднення змін до річного плану закупівель на 2023р. та оголошення про проведення процедури закупівлі було допущено технічну помилку в визначені предмету закупівлі за кодом ДК 021:2015, замість коду ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали було зазначено код ДК 021:2015 – 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації. Дане порушення неможливо усунути або виправити

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2023 09:55
Не вказано 20 груд. 2023 09:54

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38563265
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 69057, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Тамбовська, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Каріна Ткаченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380612246921
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

код ДК 021:2015- 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (33141110-4 Перев’язувальні матеріали; 33141118-0 Медичні серветки; 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові; 33141111-1 Клейкі перев’язувальні матеріали), (НК 024:2023 35815-Тримач ендотрахеальної трубки; 17988-Антисептична серветка; 35844-Джгут на верхню/нижню кінцівку багаторазового використання; 58301 Пов'язка плівкова напівпроникна з синтетичного полімеру адгезивна стерильна).

Перейти до лоту

Очікувана вартість

258 093,70 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 7 груд. 2023 14:40
Проєкт договору 7 груд. 2023 14:40
Документи закупівлі 7 груд. 2023 14:40
Не вказано 7 груд. 2023 14:40
Електронний підпис 7 груд. 2023 14:41
Кваліфікаційні критерії 7 груд. 2023 14:40
7 груд. 2023 14:40
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
258 093,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради

Вас може зацікавити

Трубка трахеостомічна внутр. діаметр I.D. 6 мм, довжина: 55-60 мм, рентгеноконтрастна смуга по всій довжині, з фланцем, з отворами для фіксації за допомогою стрічки, з 1 манжетою
Трубка трахеостомічна внутр. діаметр I.D. 6 мм, довжина: 55-60 мм, рентгеноконтрастна смуга по всій довжині, з фланцем, з отворами для фіксації за допомогою стрічки, з 1 манжетою
Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

261 553,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лариса Лобащук
E-mail: [email protected] Телефон: +380971517692 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01991820
27
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

206 542,06 грн без ПДВ

Дивитись