Модулі швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту з доставкою та монтажем (Код за ДК 021:2015: 44210000-5: Конструкції та їх частини)
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови
Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Пунктом 13 пп. 4 встановлено, що існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником (у зв’язку з постійними обстрілами окупаційними військами РФ Херсонської області та гибель місцевого населення від них, враховуючи тривалий термін проведення процедури закупівлі, а потім тривалий час на виготовлення конструкцій із залізобетонна для укриття цивільних осіб, Радою оборони Херсонської області було прийняте рішення здійснити нагальну закупівлю конструкцій залізобетонних для укриття цивільних осіб №8 від 12.10.2023 року, що затверджено Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації № 650 від 13.10.2023 р). Підпунктом 2 пункту 13 встановлено, що, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (враховуючи перебування населеного пункту Чорнобаївка в зоні активних бойових дій станом на 02.11.2023 року (Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» (зі змінами)).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Модулі швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту з доставкою та монтажем
Код ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
2 лист. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 лист. 2023 13:53 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Підписаний договір | 13 лист. 2023 13:54 | |
| Не вказано | 13 лист. 2023 13:54 |
Пропозиція
580 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська радаВас може зацікавити
473 583,33 грн без ПДВ
Дивитись629 709,60 грн без ПДВ
Дивитись848 333,33 грн без ПДВ
Дивитись