Електрична енергія на умовах універсальної послуги
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія на умовах універсальної послуги
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 15 152 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Електронний підпис | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 | |
| Не вказано | 7 лист. 2023 16:21 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 лист. 2023 16:21 |
Пропозиція
40 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КПЛ ім. А.С.МакаренкаВас може зацікавити
70 000,00 грн без ПДВ
Дивитись50 158,33 грн без ПДВ
Дивитись59 533,33 грн без ПДВ
Дивитись