Технічне обслуговування та ремонт автомобілів (150 шт) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2023-10-20-013231-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Очікувана вартість

500 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131529
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89412, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайло Булина
Володіння мовою:
Телефон:
+380312619861
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів (150 шт)

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 бер. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лист. 2023 10:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380673103108 ЄДРПОУ:
2507602664

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 лист. 2023 10:58
Не вказано 7 лист. 2023 10:58
Не вказано 7 лист. 2023 10:58
Не вказано 7 лист. 2023 10:58
Не вказано 7 лист. 2023 10:58

Пропозиція

500 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Suzuki»
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Suzuki»
Ім'я:
Лой Людмила Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380677971798 ЄДРПОУ:
44768034

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

293 134,62 грн без ПДВ

Дивитись
код за ДК 021:2015 – 50110000-9, Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Лот 1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля BMW X1, X3; Лот 2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля TOYOTA LАND CRUISER 150)
код за ДК 021:2015 – 50110000-9, Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Лот 1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля BMW X1, X3; Лот 2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування ...
Ім'я:
Олег Сігалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380442561070 ЄДРПОУ:
14317108
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

843 765,00 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
Ім'я:
Оксана БИКОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380980719795 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04339824

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

318 888,00 грн без ПДВ

Дивитись