Ноутбук Lenovo V15 G3 IAP Business Black (82TT00KNRA) + W10 Pro, Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G4 IAP (21CY0012RA) + W10 Pro (Код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213000-5 - Персональні комп’ютери))
(закупівля
здійснюється із застосуванням виключення відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ноутбук Lenovo V15 G3 IAP Business Black (82TT00KNRA) + W10 Pro
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 32 штуки |
Період доставки:
27 жовт. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
| 2 |
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G4 IAP (21CY0012RA) + W10 Pro
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
27 жовт. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 жовт. 2023 13:53 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 жовт. 2023 13:53 | |
| Підписаний договір | 30 жовт. 2023 13:53 |
Пропозиція
1 206 304,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська радаВас може зацікавити
620 233,33 грн без ПДВ
Дивитись1 317 810,00 грн без ПДВ
Дивитись2 101 500,00 грн без ПДВ
Дивитись