Запасні частини для проведення поточного ремонту автомобільного транспорту -44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

7 800,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

РВТ S27 L=1000 РВТ S27 L=2000 РВТ S27 L=1500 РВТ S27 L=2500

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 30 жовт. 2023

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2023 12:53
Електронний підпис 20 жовт. 2023 12:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 800,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380504044558 ЄДРПОУ:
2355504074

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 20 жовт. 2023 12:55

Пропозиція

7 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Шланг поліуретановий для утримання військової техніки спеціального призначення
Шланг поліуретановий для утримання військової техніки спеціального призначення
Ім'я:
Добровольський Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
39309315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 711,00 грн з ПДВ

Дивитись
Гнучкі шланги для теплових гармат ДК 021:2015 код 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Гнучкі шланги для теплових гармат ДК 021:2015 код 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Ім'я:
Євген Денисенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380982264824 ЄДРПОУ:
38362755

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 878,89 грн без ПДВ

Дивитись
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та фітинги ПП, ПЕ)
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та фітинги ПП, ПЕ)
Ім'я:
Панченко Ольга Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442986950 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 779,00 грн без ПДВ

Дивитись