Запасні частини для проведення поточного ремонту автомобільного транспорту -34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

14 205,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Р/к гідроциліндру Д=160х70 Гідрозамок 4932-11.02.04.200 Вал коліна ВБ-22 Втулка коліна ВБ-22 Палець нижнього коліна ВБ-22 Втулка нижнього коліна ВБ-22

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

9 штуки

Період доставки:

до 30 жовт. 2023

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 жовт. 2023 12:41
Не вказано 20 жовт. 2023 12:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
14 205,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380504044558 ЄДРПОУ:
2355504074

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2023 12:41

Пропозиція

14 205,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Гофра глушника для вантажного автомобіля IVECO
Гофра глушника для вантажного автомобіля IVECO
Ім'я:
Валерій Косяк
E-mail: [email protected] Телефон: +380504654158 ЄДРПОУ:
26641794

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 620,00 грн без ПДВ

Дивитись
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Ім'я:
Людмила Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380978834039 ЄДРПОУ:
33219415
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 826,67 грн без ПДВ

Дивитись
Запасні частини до транспортних засобів (трос, гальмівні колодки)
Запасні частини до транспортних засобів (трос, гальмівні колодки)
Ім'я:
Кохненко Євген Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380934947132 ЄДРПОУ:
20572069

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 757,50 грн без ПДВ

Дивитись