Природний газ

Умова застосування закупівлі без використання електронної системи: пп. 6 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а саме: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Обґрунтування застосування закупівлі без використання електронної системи з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування закупівлі без використання електронної системи. Згідно до оголошення про проведення відкритих торгів за номером № UA-2023-09-14-009755-a, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу від 14.09.2023 року було розпочато проведення процедури відкритих торгів з особливостями щодо закупівлі Природного газу (національний класифікатор України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09120000-6 Газове паливо).Враховуючи, що станом на час закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій 22.09.2023 року не надійшло жодної тендерної пропозиції, електронною системою закупівель було автоматично відмінено зазначену процедуру торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Документи, що підтверджують наявність умов: - Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2023-09-14-009755-a від 22.09.2023 року.

Очікувана вартість

993 233,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44055279
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68670, Одеська область, Ізмаїльський район село Саф'яни, вул. Грушевського, 85
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Генчева Анастасія Сергіївна (Hencheva Anastasiia )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484165379
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

60 000 метри кубічні

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 68670, Одеська область, Ізмаїльський район, с. Саф'яни, вул. Грушевського, 85,, в межах балансової належності

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 жовт. 2023 17:18

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )
Опис:
Оплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: - 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу. Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70% грошових коштів за відповідний розрахунковий період.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
993 233,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Тарараєв Владислав Юрійович
Телефон: 0633329504 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 жовт. 2023 17:17
Не вказано 19 жовт. 2023 17:17
Не вказано 19 жовт. 2023 17:17

Пропозиція

993 233,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САФ'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Савенко Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: 380978997331 ЄДРПОУ:
03528552

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 421 050,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Ердик
E-mail: [email protected] Телефон: +380508398851 ЄДРПОУ:
41625530
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Хоменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380684869702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03491412

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

499 130,00 грн без ПДВ

Дивитись