Природний газ

Очікувана вартість

1 903 697,35 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43956750
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48000, Тернопільська область, Підгайці, ВУЛИЦЯ Шевченка, будинок 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чайківська Галина
Володіння мовою:
Телефон:
380682467554
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-09-12-007271-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-09-12-007271-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

115 000 метри квадратні

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 48000, Тернопільська область, Тернопільський район, У загальному потоці природний газ у внутрішній точці виходу з газотранспортної системи

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 жовт. 2023 14:01
Електронний підпис 2 жовт. 2023 14:01
Не вказано 2 жовт. 2023 13:49
Не вказано 2 жовт. 2023 13:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 903 697,35 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Новікова Ірина Вадимівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503318045 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 2 жовт. 2023 13:59
Підписаний договір 2 жовт. 2023 13:58

Пропозиція

1 903 697,35 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу
Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу
Ім'я:
Антон Берг
E-mail: [email protected] Телефон: +380978553493 ЄДРПОУ:
04333359

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 342 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Добрянська
E-mail: [email protected] Телефон: +380668151054 ЄДРПОУ:
02070855
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 984 205,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Понайда Вікторія Зеновіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954110515 Факс:
+380681827807
ЄДРПОУ:
03188731

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

969 156,10 грн без ПДВ

Дивитись