Роботи зі здійснення авторського нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт частини підвального приміщення споруди подвійного призначення із захисними властивостями сховища чотириповерхової будівлі хірургічного корпусу КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» СМР за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2»

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (необхідність захисту прав інтелектуальної власності) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.

Очікувана вартість

37 380,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01981498
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40007, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дубіковська Галина Михайлівна (Dubikovska Galyna )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542665729
E-mail:
Факс:
+380542665702

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роботи зі здійснення авторського нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт частини підвального приміщення споруди подвійного призначення із захисними властивостями сховища чотириповерхової будівлі хірургічного корпусу КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» СМР за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2»

Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 жовт. 2023

Місце доставки:

Україна, 40007, Сумська область, Суми, вул. М. Вовчок, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 вер. 2023 12:30
Не вказано 15 вер. 2023 12:13

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
кошти НСЗУ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
37 380,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Максим Дмитриченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380664052785 ЄДРПОУ:
41291234

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 вер. 2023 12:29
Не вказано 15 вер. 2023 12:29

Пропозиція

37 380,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Роботи з технічного нагляду на об’єкті: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі (літ. А-2) управління патрульної поліції Хмельницької області Департаменту патрульної поліції за адресою: пров. Коцюбинського, 35/2. м. Хмельницький»
Роботи з технічного нагляду на об’єкті: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі (літ. А-2) управління патрульної поліції Хмельницької області Департаменту патрульної поліції за адресою: пров. Коцюбинського, 35/2. м. Хмельницький»
Ім'я:
Євген Сорочинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 894,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Кузьменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380950764853 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21063358

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

47 515,56 грн без ПДВ

Дивитись
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт стелі та системи опалення в будівлі Дніпровського ліцею № 7 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Яскрава, буд. 18
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт стелі та системи опалення в будівлі Дніпровського ліцею № 7 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Яскрава, буд. 18
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

22 278,23 грн без ПДВ

Дивитись