Плитка тротуарна, бордюри (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 44110000-4: Конструкційні матеріали UA-2023-08-28-002810-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Очікувана вартість

207 399,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131529
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89412, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайло Булина
Володіння мовою:
Телефон:
+380312619861
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бруківка «Магма релікт» т.6 см сіра

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

490 метри квадратні

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 89412, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна,57
2

Поребрик 1000*200*80 чорний

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

110 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 89412, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна,57

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 вер. 2023 14:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
207 399,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380323130779 ЄДРПОУ:
22344556

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 вер. 2023 14:13
Не вказано 11 вер. 2023 14:13

Пропозиція

207 399,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Плитка для підлоги (600х600х8), керамограніт, білий, під мармур; Плитка керамічна 250*400 мм, 1 гатунок
Плитка для підлоги (600х600х8), керамограніт, білий, під мармур; Плитка керамічна 250*400 мм, 1 гатунок
Ім'я:
Тарас Івануса
E-mail: [email protected] Телефон: +380958652271 ЄДРПОУ:
08023064

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

330 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Цемент CEM II-M(S-LL) 52,5 R 25 кг (Портландцемент з шлаком CEM II/A-S 52.5 R)
Цемент CEM II-M(S-LL) 52,5 R 25 кг (Портландцемент з шлаком CEM II/A-S 52.5 R)
Ім'я:
Свідерська Марина Костянтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:
24982999
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 600,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Назаренко Тетяна
E-mail: [email protected] Телефон: 380989713699 ЄДРПОУ:
08803738

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

194 400,00 грн з ПДВ

Дивитись