Послуги з поточного ремонту та заміни окремих віконних блоків в касовому залі вокзалу станції Харків - Пасажирський

Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації. Строк надання послуг: протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дня отримання рознарядки Замовника. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: електронна банківська гарантія. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 18300,00 грн (вісімнадцять тисяч триста гривень, 00 коп). Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначено в тендерній документації. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 5 (п"ять) відсотків вартості договору (сума забезпечення виконання договору визначається у розмірі від ціни договору, укладеного за результатами проведення відкритих торгів). Вид забезпечення виконання договору - оригінал банківської гарантії. Умови надання забезпечення зазначено в тендерній документації.

Очікувана вартість

1 835 566,67 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 вер. 2023 21:33

до 9 вер. 2023 18:00

Аукціон

з 11 вер. 2023 11:04

до 11 вер. 2023 11:33

Кваліфікація

з 11 вер. 2023 11:33

до 18 вер. 2023 15:50

Пропозиції розглянуто

з 18 вер. 2023 15:50

до 5 жовт. 2023 14:34

Подання пропозицій:
1 вер. 2023 21:33 – 9 вер. 2023 18:00
Період уточнень:
1 вер. 2023 21:33 – 6 вер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
9 вер. 2023 18:00
Оскарження умов тендера:
1 вер. 2023 21:33 – 6 вер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 вер. 2023 21:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43665271
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Галина Міщенко
Володіння мовою:
Телефон:
380443097731
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Код ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (Послуги з поточного ремонту та заміни окремих віконних блоків в касовому залі вокзалу станції Харків - Пасажирський)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 835 566,67 грн без ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 вер. 2023 21:33
Електронний підпис 1 вер. 2023 21:33
Не вказано 11 вер. 2023 11:33
Не вказано 1 вер. 2023 21:33
Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій: електронна банківська гарантія. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 18300,00 грн (вісімнадцять тисяч триста гривень, 00 коп). Умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначено в тендерній документації.

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 5 (п"ять) відсотків вартості договору (сума забезпечення виконання договору визначається у розмірі від ціни договору, укладеного за результатами проведення відкритих торгів). Вид забезпечення виконання договору - оригінал банківської гарантії. Умови надання забезпечення зазначено в тендерній документації.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 835 566,67 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
18 300,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї №119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48 А
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї №119 Криворізької міської ради, за а...
Ім'я:
Осипенко Олександра Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0978942189 ЄДРПОУ:
02124781

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 760 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькій гімназії №118 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 3-В
Послуги на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в бюджетних установах пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації (поточний ремонт по заміні вікон з улаштуванням укосів) в Криворізькій гімназії №118 Криворізької міської ради, за а...
Ім'я:
Осипенко Олександра Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0978942189 ЄДРПОУ:
02124781

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 317 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
Ім'я:
Тороповська Марія Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0676036504 ЄДРПОУ:
05536099

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

960 833,33 грн без ПДВ

Дивитись