Ремонт електрообладнання та електричних пристроїв (джерело безперебійного живлення)

Очікувана вартість

4 800,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081394
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Голованова Тетяна Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380444652444
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ремонт електрообладнання та електричних пристроїв (джерело безперебійного живлення). Замовником 28.06.2023 року було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю за кодом ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт електрообладнання та електричних пристроїв (джерело безперебійного живлення) № UA-2023-06-28-011015-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2023-06-28-011015-a. Внутрішній № ЦСЗ-23Р_93_БЗ

Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 вер. 2023 11:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 800,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2485804898

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 1 вер. 2023 11:55

Пропозиція

4 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання)
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання)
Ім'я:
Андрій Остринський
E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 980,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
Ім'я:
Віталій Надєєв
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 223,36 грн без ПДВ

Дивитись