Карта памяті MicroSDXC 256GB UHS-I/U3 Class 10 Kingston Canvas Go! (Код за ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання (30233000-1 - Пристрої для зберігання та зчитування даних); Чохол-книжка для Lenovo Tab M10 (3rd Gen) (30237253-7 - Чохли для
комп’ютерного обладнання для захисту від пилу); Диск CD Verbatim CD-RW 700Mb 12x Cake box 10шт (43480) (30234300-1 - Компакт-диски (CD)
(закупівля здійснюється із застосуванням виключення відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Карта памяті MicroSDXC 256GB UHS-I/U3 Class 10 Kingston Canvas Go!
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 15 штуки |
Період доставки:
28 серп. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
| 2 |
Чохол-книжка для Lenovo Tab M10 (3rd Gen)
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 15 штуки |
Період доставки:
28 серп. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
| 3 |
Диск CD Verbatim CD-RW 700Mb 12x Cake box 10шт (43480)
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
28 серп. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 серп. 2023 22:19 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 28 серп. 2023 22:19 |
Пропозиція
23 100,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська радаВас може зацікавити
20 333,33 грн без ПДВ
Дивитись38 309,58 грн без ПДВ
Дивитись26 250,00 грн без ПДВ
Дивитись