Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP (21DJ0053RA)+Windows 10 Pro, Планшет Lenovo Tab M10 3rd Gen 4/64 LTE Storm Grey (Код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213000-5 - Персональні комп’ютери), Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08D2S-U (30216100-7 - Оптичні зчитувальні пристрої) (закупівля здійснюється із застосуванням виключення відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)

Очікувана вартість

264 772,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26347342
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 75024, Херсонська область, с. Чорнобаївка Білозерський р-н, вул. Соборна, 44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ольга шайн
Володіння мовою:
Телефон:
+380999729083
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP (21DJ0053RA)+Windows 10 Pro

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

3 штуки

Період доставки:

28 серп. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44
2

Планшет Lenovo Tab M10 3rd Gen 4/64 LTE Storm Grey

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

15 штуки

Період доставки:

28 серп. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44
3

Оптичний привід DVD-RW ASUS SDRW-08D2S-U

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

28 серп. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 2023 21:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
264 772,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380669110347 ЄДРПОУ:
3209000438

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 28 серп. 2023 21:38

Пропозиція

264 772,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Чванкіна Юлія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673856214 ЄДРПОУ:
44059383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

398 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбуки профіль: HP, ASUS, DELL, ACER, LENOVO / Серія процесору: AMD Ryzen 7 7000, AMD Ryzen 7 8000, Intel Core 7, Intel Core i7 13 Gen, Intel Core i7 14 Gen, Intel Core Ultra 7 / RAM від 16 ГБ / SSD від 512 ГБ / Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3050, NVIDIA GeForce RTX 4050
Ноутбуки профіль: HP, ASUS, DELL, ACER, LENOVO / Серія процесору: AMD Ryzen 7 7000, AMD Ryzen 7 8000, Intel Core 7, Intel Core i7 13 Gen, Intel Core i7 14 Gen, Intel Core Ultra 7 / RAM від 16 ГБ / SSD від 512 ГБ / Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3050, NV...
Ім'я:
Сергій Кіріца
E-mail: [email protected] Телефон: +380956385785 ЄДРПОУ:
26639751
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

149 466,80 грн з ПДВ

Дивитись
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Ім'я:
Олександр Савицький
E-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38362729

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 755,00 грн без ПДВ

Дивитись