Сир кисломолочний 18%, сир твердий 45% (код ДК 021:2015: 15540000-5 – Сирні продукти)
01 серпня 2023 року (ідентифікатор плану UA-P-2023-08-01-001291-a ) згідно вимог Закону, на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель ProZorro, було оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сир кисломолочний 18%
Код ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
|
Кількість: 2 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103 |
| 2 |
Сир твердий 45%
Код ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
|
Кількість: 830 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 серп. 2023 15:11 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 28 серп. 2023 15:09 |
Пропозиція
415 150,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Торчинська селищна радаВас може зацікавити
265 773,33 грн без ПДВ
Дивитись350 682,08 грн без ПДВ
Дивитись210 000,00 грн без ПДВ
Дивитись