85110000-3-Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (щорічний періодичний медичний огляд працівників, Послуги з проведення бактеріологічних досліджень для проведення щорічного періодичного медичного огляду працівників)
Щорічний періодичний медичний огляд працівників, Послуги з проведення бактеріологічних досліджень для проведення щорічного періодичного медичного огляду працівників - не відбулись відкриті торги з особливостями UA-2023-08-09-011362-a
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Щорічний періодичний медичний огляд працівників, Послуги з проведення бактеріологічних досліджень для проведення щорічного періодичного медичного огляду працівників (згідно закупівлі UA-2023-08-09-011362-a)
Код ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
|
Кількість: 411 послуга |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 серп. 2023 13:46 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 серп. 2023 13:54 |
Пропозиція
247 886,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Забродівська сільська радаВас може зацікавити
317 052,00 грн без ПДВ
Дивитись164 875,00 грн без ПДВ
Дивитись482 773,00 грн без ПДВ
Дивитись