Поточний ремонт укриття опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" на вул.Незалежності, 46 смт Торчин Луцького району Волинської області (код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Відповідно до підпункту 3, 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли, замовник не може дотриматися строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, що повинно бути документально підтверджено замовником, якщо публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для будівництва, поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, в тому числі споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів; існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. На підставі Акта оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту від 02 серпня 2023 року про стан готовності захисної споруди, а саме, укриття опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" на вул.Незалежності, 46 смт Торчин Луцького району Волинської області, щодо приведення захисної споруди у готовність до використання за призначенням – провести ремонт та/або заміну гідроізоляції в будівлі школи для недопущення підтоплення підвалу. Враховуючи вищезазначене, керуючись підпунктом 3, 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 в замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі, у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, а саме, з метою ремонту та/або заміни гідроізоляції в будівлі школи для недопущення підтоплення підвалу під час навчального процесу на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Очікувана вартість

2 148 219,60 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт укриття опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради" на вул.Незалежності, 46 смт Торчин Луцького району Волинської області

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 серп. 2023 17:13

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 148 219,60 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ХРУПЧИК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Телефон: 0661806765 ЄДРПОУ:
41957704

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 серп. 2023 17:08

Пропозиція

2 148 219,60 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт (встановлення лікарняного ліфта), що знаходиться в КНП "Сарненська ЦРЛ" за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 3 (будинок дитячого терапевтичного корпусу з приймальним відділенням)»
«Капітальний ремонт (встановлення лікарняного ліфта), що знаходиться в КНП "Сарненська ЦРЛ" за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 3 (будинок дитячого терапевтичного корпусу з приймальним відділенням)»
Ім'я:
Богдан Волчко
E-mail: [email protected] Телефон: +380973387682 ЄДРПОУ:
01999796
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 962 343,33 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція внутрішніх силових систем будівлі з влаштування альтернативних гібридних систем електрозабезпечення на базі відновлювальних джерел енергії та установок зберігання енергії для Ягільницький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 20, с. Ягільниця, Чортківського району, Тернопільської області
Реконструкція внутрішніх силових систем будівлі з влаштування альтернативних гібридних систем електрозабезпечення на базі відновлювальних джерел енергії та установок зберігання енергії для Ягільницький опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ...
Ім'я:
Бартків Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380986157969 ЄДРПОУ:
44055127

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 780 533,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» за адресою: м. Київ, вул. Ново-Дарницька, 26 (корпус 1)
Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» за адресою: м. Київ, вул. Ново-Дарницька, 26 (корпус 1)
Ім'я:
Косаківська Ольга Маратівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380962028408 ЄДРПОУ:
26314533

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 422 930,47 грн без ПДВ

Дивитись