Послуги, пов’язані з технічним обслуговуванням телеметричних пристроїв (GSM модемів) та послуги із диспетчеризації теплової енергії об’єктів (код ДК 021:2015: 72260000-5 послуги пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги по супроводу та обслуговуванню комп’ютерної програми «Система автоматизованого збору та аналізу даних «NAVI-count v.1.1»).

Згідно абз. 5 пп. 5 ч. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Відповідно до свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір за № 49800 від 21.06.2013 року, Каминін Сергій Валерійович є автором комп’ютерної програми «Системи автоматизованого збору та аналізу даних «NAVI-count v.1.1».

Очікувана вартість

354 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, провулок Дежньова, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги, пов’язані з технічним обслуговуванням телеметричних пристроїв (GSM модемів) та послуги із диспетчеризації теплової енергії об’єктів (код ДК 021:2015: 72260000-5 послуги пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги по супроводу та обслуговуванню комп’ютерної програми «Система автоматизованого збору та аналізу даних «NAVI-count v.1.1»).

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

436 услуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2023 16:45
Документи закупівлі 9 серп. 2023 16:46
Документи закупівлі 9 серп. 2023 16:46

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
354 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Каминін Сергій Валерійович
Телефон: 0675226222 ЄДРПОУ:
2835306532

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2023 16:50
Підписаний договір 9 серп. 2023 16:49

Пропозиція

354 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Послуги з конфігурації функціоналу Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «TERES - Реєстр суб’єктів у сфері медіа» для отримання відомостей суб’єктів у сфері медіа
Послуги з конфігурації функціоналу Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «TERES - Реєстр суб’єктів у сфері медіа» для отримання відомостей суб’єктів у сфері медіа
Ім'я:
Тетяна Стангріт
E-mail: [email protected] Телефон: +380442871747 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00063928

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Послуги з доопрацювання функціональних можливостей комп’ютерної програми «M.E.Doc»
Ім'я:
Олексенко Вікторія Ростиславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:
21560045
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Ім'я:
Андруховець Микола Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:
24584661

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

440 426,00 грн без ПДВ

Дивитись