поточний ремонт споруд цивільного захисту (тимчасового укриття) в Ліцеї №20 міста Житомира за адресою: м.Житомир, вул.Східна,65

поточний ремонт споруд цивільного захисту (тимчасового укриття) в Ліцеї №20 міста Житомира за адресою: м.Житомир, вул.Східна,65. Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 3 пункту 13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р, а саме: замовник не може дотриматися строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, що повинно бути документально підтверджено замовником, якщо публічні закупівлі послуг здійснюються для поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, в тому числі споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Додаткові надходження до кошторисних призначень довідка №20 від 26.07.2023р.

Очікувана вартість

1 246 303,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22059100
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10012, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Східна, 65
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Булич Олена Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380976012320
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

поточний ремонт споруд цивільного захисту (тимчасового укриття) в Ліцеї №20 міста Житомира за адресою: м.Житомир, вул.Східна,65

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 1 вер. 2023

Місце доставки:

Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 серп. 2023 14:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 246 303,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Свинарчук Андрій Сергійович
Телефон: 0974638428 ЄДРПОУ:
45144153

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 серп. 2023 14:15

Пропозиція

1 246 303,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ліцей №20 міста Житомира

Вас може зацікавити

Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. Енергетиків, 12, вул. Будівельників, 2, вул. Будівельників, 8, вул. Будівельників, 5, Будівельників, 12 (тренажери), вул. Будівельників, 12, вул. Будівельників, 13, вул. Будівельників, 14, вул. Вишнева, вул. Зв'язку, 3, вул. Зв'язку, 5, вул. Юності, 11, вул. Юності, 15, просп. Дніпровський, 2, просп. Дніпровський, 17, просп. Дніпровський, 21, просп. Дніпровський, 23, просп. Дніпровський, 25, район набережної м. Українки, Обухівського району, Київської області)
Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. ...
Ім'я:
Юлія Шахова
E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24884653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 184 054,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись