ПЗ-23Т_019_БЗ: Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Шпала дерев`яна обрізна непросочена тип 1)

Очікувана вартість

2 718 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081216
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Велічко
Володіння мовою:
Телефон:
+0577241741, +0577241742, +0577242808
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шпала дерев`яна обрізна непросочена тип 1 Обгрунтування: Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», відповідно пп.6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей). Номер оголошення в електронній системі закупівель: UA-2023-06-09-009143-a, яке було автоматично відмінене електронною системою закупівель через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах в строк, установлений замовником згідно з Особливостями.

Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина

Кількість:

3 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 серп. 2023 16:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 718 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44459857

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 2 серп. 2023 16:46

Пропозиція

2 718 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Деревина дровяна непромислового використання. Паливна деревина
Деревина дровяна непромислового використання. Паливна деревина
Ім'я:
Мовчанова Ірина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
+380365422005
ЄДРПОУ:
01999833

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 800 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип ІІ)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Шпала дерев`яна обрізна (А) непросочена тип ІІ)
Ім'я:
Олег Охріменко
E-mail: [email protected] Телефон: 380577244334 ЄДРПОУ:
40081216
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 404 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Ім'я:
Валентина Злотнік
E-mail: [email protected] Телефон: +380962367505 ЄДРПОУ:
40208700

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 571 041,67 грн без ПДВ

Дивитись