Лампа настільна

Очікувана вартість

4 550,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081394
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Голованова Тетяна Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380444652444
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Замовником 16.06.2023 року було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю за кодом ДК 021:2015:31520000-7: Світильники та освітлювальна арматура (Лампа настільна) № UA-2023-06-16-011109-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2023-06-16-011109-a. Лампа настільна

Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

Кількість:

7 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 серп. 2023 16:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 550,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2857703330

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 1 серп. 2023 16:21

Пропозиція

4 550,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)
ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)
Ім'я:
Лисенко Валерія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Максим Шамін
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816722 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42980729

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166,67 грн без ПДВ

Дивитись