Бензин А-95, дизельне паливо(Закупівля здійснюється пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме:Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).

Очікувана вартість

76 930,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05484215
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24100, Вінницька область, смт. Чернівці, вул. Вінницька, 25А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ярослав Зінін
Володіння мовою:
Телефон:
+380962292830
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95, дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

1 700 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 24100, Вінницька область, смт Чернівці, Вінницька, 25 А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 лип. 2023 11:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
76 930,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380979557970 ЄДРПОУ:
2785512350

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 31 лип. 2023 11:24
Не вказано 31 лип. 2023 11:24

Пропозиція

76 930,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "

Вас може зацікавити

Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (додаткова закупівля)
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (додаткова закупівля)
Ім'я:
Чень Андрій Романович
E-mail: [email protected] Телефон: 380972107731 ЄДРПОУ:
05472519

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

75 191,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Самелюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380977663454 ЄДРПОУ:
01982910

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

150 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кос Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323622489 ЄДРПОУ:
31164710

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись