Деревина дров'яна непромислового використання твердих порід

Закупівля здійснюється відповідно до пп. 6 частини 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів,робіт і послуг для замовників (відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі), передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Очікувана вартість

1 999 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41150018
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 31600, Хмельницька область, селище міського типу Чемерівці, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 40
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гулик Яна Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380966649929
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Деревина дров'яна непромислового використання твердих порід

Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина

Кількість:

1 212 метри кубічні

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 31601, Хмельницька область, смт. Чемерівці, Навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2023 13:47

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 999 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Іван Кирилюк
Телефон: 0385321274 ЄДРПОУ:
44768034

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 лип. 2023 13:45

Пропозиція

1 999 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ткаченко Вадим Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380662194372 ЄДРПОУ:
03188398
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 075 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Венгер Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380966772778 ЄДРПОУ:
44283650

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 102 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Надія Шишка
E-mail: [email protected] Телефон: +380524232315 ЄДРПОУ:
44104488
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 656 538,67 грн без ПДВ

Дивитись