Послуги з поточного ремонту автомобіля Богдан - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

41 454,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту автомобіля Богдан

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Маршала Бірюзова,53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лип. 2023 11:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
41 454,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380504044003 ЄДРПОУ:
38019594

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 лип. 2023 11:52

Пропозиція

41 454,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)
Ім'я:
Ромашко Олег Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380486233867 ЄДРПОУ:
14321825

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

81 096,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Оксана Мудрак
E-mail: [email protected] Телефон: +380953098997 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22933548
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 810,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жага Ольга Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380666552076 ЄДРПОУ:
00432426

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

72 800,00 грн без ПДВ

Дивитись