Папір туалетний
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Замовником 12.06.2023 року було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю за кодом ДК 021:2015:33760000-6 «Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» (Папір туалетний) № UA-2023-06-12-014633-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі №UA-2023-06-12-014633-a. Папір туалетний.
Код ДК 021:2015:
33761000-2 Туалетний папір
|
Кількість: 1 760 рулон |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 лип. 2023 11:06 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 19 лип. 2023 11:06 |
Пропозиція
18 540,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»Вас може зацікавити
10 810,50 грн без ПДВ
Дивитись11 000,00 грн без ПДВ
Дивитись16 800,00 грн без ПДВ
Дивитись