код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Очікувана вартість

33 768,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081216
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61052 , Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ноженко Тетяна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380577245184
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з супроводу програмного комплексу «Будівельні Технології - Кошторис» ПВР. Джерело фінансування закупівлі: власні кошти. Регіональній філії «Південна залізниця» акціонерного товариства «Укрзалізниця» у поточному році необхідно укласти договір на закупівлю послуг код ДК 021:2015 – 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводу програмного комплексу «Будівельні Технології - Кошторис» ПВР). Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі –Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), оголошувались відкриті торги за номером процедури закупівлі UA-2023-06-01-008751-a, які було відмінено через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі). Договір укладено згідно з п.п. 6 п.13 Особливостей.

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лип. 2023 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
33 768,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Вишневський А.І.
E-mail: [email protected] Телефон: 0577140056 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32237056

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 лип. 2023 15:09

Пропозиція

33 768,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Послуга доступу до програмного забезпечення Figma Professional, Full seat на 1 рік
Послуга доступу до програмного забезпечення Figma Professional, Full seat на 1 рік
Ім'я:
Олександр Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380954163767 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19092648

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
ФБМЕС-26П-69-ВО Послуги з супроводу програмного забезпечення ''ПУСК-Інтелктуальний кошторис'' (Тендер-Контракт. Інтелектуальний Будівельний Кошторис, версія ІІ))
ФБМЕС-26П-69-ВО Послуги з супроводу програмного забезпечення ''ПУСК-Інтелктуальний кошторис'' (Тендер-Контракт. Інтелектуальний Будівельний Кошторис, версія ІІ))
Ім'я:
Артеменко Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380523362585 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 669,00 грн без ПДВ

Дивитись