«Поточний ремонт підвального приміщення під облаштування найпростішого укриття у Висунському ліцеї за адресою: вул. Шевченка, 6, с. Висунськ Баштанського району Миколаївської області» (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Так, 27 липня 2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю «Поточний ремонт підвального приміщення під облаштування найпростішого укриття у Висунському ліцеї за адресою: вул. Шевченка, 6, с. Висунськ Баштанського району Миколаївської області» (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) за № UA-2023-06-27-008965-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-27-008965-a/print/report/pdf, що додається. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2023 рік у послугах за предметом закупівлі «Поточний ремонт підвального приміщення під облаштування найпростішого укриття у Висунському ліцеї за адресою: вул. Шевченка, 6, с. Висунськ Баштанського району Миколаївської області» (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.

Очікувана вартість

672 259,93 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43435636
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 10
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ацеховська Тетяна Гарисівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380675173707
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Поточний ремонт підвального приміщення під облаштування найпростішого укриття у Висунському ліцеї за адресою: вул. Шевченка, 6, с. Висунськ Баштанського району Миколаївської області» (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 15 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 56240, Миколаївська область, с.Висунськ, вул. Шевченка, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лип. 2023 12:12

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
672 259,93 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Музика Валерій Вікторович
Телефон: 0678027703 ЄДРПОУ:
33166573

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 лип. 2023 12:10

Пропозиція

672 259,93 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Худа Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
42133517

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

477 288,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Ім'я:
Анастасія Близнюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380954845192 ЄДРПОУ:
41066102

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

951 224,00 грн без ПДВ

Дивитись